Zawody wędkarskie „Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Olsztyn-Łosoś - II tura" 23.06.2024 r. rzeka Łyna (kanał Brąswałd)

KOMUNIKAT

Koło PZW nr 54 Olsztyn Łosoś zaprasza członków Koła do wzięcia udziału w zawodach wędkarskich „Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Olsztyn-Łosoś - II Tura”, które odbędą się w dniu 23 czerwca 2024 r. (niedziela) na rzece Łynie (kanał Brąswałd).

W zawodach mogą wziąć udział członkowie Koła PZW Olsztyn – Łosoś, którzy mają opłaconą składkę członkowską PZW na 2024 rok oraz posiadają zezwolenie na wędkowanie na wodach nizinnych Okręgu PZW w Olsztynie.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Sportu Wędkarskiego PZW - dyscyplina spławikowa.

Tura zawodów - 4 godziny.

Zbiórka zawodów do godziny 6.30 – polana przy Małej Elektrowni Wodnej w Brąswałdzie.

Zapisy na zawody przyjmowane są do 21 czerwca 2024 r. (piątek) do godz. 12.00 pod numerem telefonu: Rafał 607 430 298 lub poprzez Messenger.

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.