Spławikowe zawody wędkarskie „Puchar Koła PZW Olsztyn-Łosoś" 30.05.2024 r. Staw Miejski w Barczewie

KOMUNIKAT

Koło PZW nr 54 Olsztyn Łosoś zaprasza członków Koła do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich „Puchar Koła PZW Olsztyn-Łosoś”, które odbędą się w dniu 30 maja 2024 r. (czwartek) na Stawie Miejskim w Barczewie.

W zawodach mogą wziąć udział członkowie Koła PZW Olsztyn – Łosoś, którzy mają opłaconą składkę członkowską PZW na 2024 rok oraz posiadają zezwolenie na wędkowanie na wodach nizinnych Okręgu PZW w Olsztynie.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Sportu Wędkarskiego PZW - dyscyplina spławikowa.

Tura zawodów - 4 godziny.

Uwaga! Zakaz używania tyczek, łowienie tylko na bata!

Zbiórka zawodów do godziny 6.30 – przy Stawie Miejskim w Barczewie - ul. Nowowiejskiego – okolice Amfiteatru.

Zapisy na zawody przyjmowane są do 28 maja 2024 r. (wtorek) do godz. 18.00 pod numerem telefonu: Andrzej 536 561 487

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.