Członek Koła PZW Olsztyn-Łosoś - Karpiowym Mistrzem Okręgu PZW Olsztyn na 2024 r.

W dniach 16-19 maja 2024 r. Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie zorganizował nad brzegiem jeziora Srebrne Duże "Karpiowe Mistrzostwa Okręgu PZW Olsztyn 2024". W zawodach wzięło udział 13 dwuosobowych drużyn, w tym także Członkowie Koła PZW Olsztyn-Łosoś.

Karpiowym Mistrzem Okręgu PZW Olsztyn na 2024 rok został team w składzie: Andrzej Kun (z Koła PZW Olsztyn-Łosoś) i Grzegorz Pałęcki (z Koła PZW Olsztynek) z wynikiem 34 320 pkt. Gratulacje.

Na koniec zawodów Andrzej Kun, na wniosek Zarządu Koła Olsztyn-Łosoś - otrzymał Medal za zasługi w rozwoju wędkarstwa. Panie Andrzeju - gratulujemy i dziękujemy za okazywaną pomoc przy zarybieniach i zawodach wędkarskich.

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.